המרכז לכלבנות טיפולית

כלים אלו הופכים את הסדנאות שלנו ליעילות במיוחד בקרב נוער בסיכון, ילדים ומבוגרים עם הפרעות תקשורתיות וילדים עם הפרעות קשב וריכוז.

במרבית המקרים ניכר שינוי התנהגותי בקרב המשתתפים כבר לאחר מספר בודד של מפגשים.

מדריכי DOGSCHOOL בעלי וותק וניסיון רב, מחזיקים בהסמכה כפולה, הן כמאלפי כלבים והן כמדריכי כלבנות טיפולית ונמצאים תחת ליווי והכוונה מתמדת.

 

הרציונל

כלבנות טיפולית נעזרת בסגולות הרבות, שטיפול בכלב ותקשורת עימו, מעניקות לצורך פיתוח מגוון מיומנויות.

חברת DOGSCHOOL ​​​​ממפתחי תחום הכלבנות הטיפולית בארץ, פועלת בתחום למעלה מעשור ומעבירה מדי שנה סדנאות כלבנות טיפולית בכ-100 מוקדים ברחבי הארץ.

לאור ניסיוננו בעבודה עם אלפי קבוצות במהלך השנים, יצרנו מתודות ייחודיות לעבודה על חיזוק בטחון ודימוי עצמי חיובי, פיתוח אמפתיה, מיגור התנהגות אלימה ואגרסיבית, צמצום התנהגויות מנותקות ופיתוח כלים להתמודדות עם אתגרים.

כתבו עלינו

סדנת אילוף כלבי

חיפוש והצלה

סדנה ייחודית במהלכה המשתתפים לומדים אילוף רגיל ואילוף כלבי חיפוש נעדרים ומוכשרים כנוהגי כלבי חיפוש והצלה.

 

עם תום ההכשרה מתפקדים המשתתפים כיחידה התנדבותית במערך כוחות ההצלה של זק"א,  אשר מספקת מענה בזמן אמת לחיפוש אחר נעדרים ועובדת בצמוד לכוחות הביטחון.

 

זהו פרויקט דגל, המיועד למשתתפים בתפקוד גבוה ומתאים בעיקר לנוער בסיכון.

 

היתרון הגדול בסדנה זו על פני סדנאות אילוף רגילות נעוץ בתחושת הנחיצות והסיפוק שהמשתתפים רוכשים הודות לעבודת ההתנדבות בקהילה ולהתרועעות עם גורמים שלרוב נתפסים על ידיהם כמאיימים דוגמת המשטרה, אלה שהפעם הנערים באים לעזרתם ומגיעים ממקום "שווה ערך".

בין לקוחותינו...

 1-800-101-292 

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Google+ Icon